Strojírenská společnost KT MetSteel

Jsme česká strojírenská obchodní společnost s vlastním výrobním zázemím. Zaměřujeme se především na komplexní strojírenskou výrobu.

Abychom mohli vyhovět rozšiřujícím se požadavkům zákazníků, investovali jsme nejen do vlastních výrobních kapacit. Můžeme tak flexibilně reagovat na individuální požadavky.

Máme také několikaletou zkušenost s dodávkami tvarových výpalků, hutního materiálu a barevných kovů. Můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Pracujeme v týmu mladých lidí, který tvoří a buduje s cílem zanechat po sobě něco, co má smysl a co tady po nás zůstane i pro další generace. Záleží nám na dobrých vztazích s našimi partnery a zákazníky. Proto ke všemu přistupujeme tak, abychom si za svou prací mohli stát a aby nám naše výsledky dělaly dobré jméno. 

Se zákazníky vytváříme dlouhodobé a pevné vztahy založené na vzájemné důvěře. Je pro nás důležité, aby nás zákazník bral jako partnera, na kterého se může spolehnout a s čímkoliv obrátit. 

Nejsme žádný velký korporát, který by byl limitovaný omezujícími pravidly, možnostmi a pevně daným portfoliem služeb. Výzev se nebojíme a rádi se pustíme do čehokoliv nového a smysluplného. 

Naším cílem je poskytovat co nejlepší servis, kvalitu, komunikaci i cenu. Co slíbíme, to dodržíme. Jsme naladěni na stejnou vlnu a následujeme stejný cíl. Každý z nás udělá maximum pro to, abychom pro našeho zákazníka byli nepostradatelným a spolehlivým partnerem na jeho cestě k úspěchu.