Strojírenská společnost KT MetSteel

Jsme česká strojírenská obchodní společnost s vlastním výrobním zázemím, která se zaměřuje především na komplexní strojírenskou výrobu.

Abychom mohli vyhovět rozšiřujícím se požadavkům zákazníků, investovali jsme do vlastních výrobních kapacit, a můžeme tak flexibilně reagovat na individuální požadavky.

Díky rozsáhlému vozovému parku, který je neustále rozšiřován, realizujeme většinu dodávek a přeprav vlastními vozy přímo na místo dle požadavků našich odběratelů.

Máme také několikaletou zkušenost s dodávkami tvarových výpalků, hutního materiálu a barevných kovů. Můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Pracujeme v týmu zkušených lidí, který tvoří a buduje s cílem zanechat po sobě něco, co má smysl a co tady po nás zůstane i pro další generace. Záleží nám na dobrých vztazích s našimi partnery a zákazníky. Proto ke všemu přistupujeme tak, abychom si za svou prací mohli stát a aby nám naše výsledky dělaly dobré jméno. 

Se zákazníky vytváříme dlouhodobé a pevné vztahy založené na vzájemné důvěře. Je pro nás důležité, aby nás zákazník bral jako partnera, na kterého se může spolehnout a s čímkoliv obrátit. 

Nejsme žádný velký korporát, který by byl limitovaný omezujícími pravidly, možnostmi a pevně daným portfoliem služeb. Výzev se nebojíme a rádi se pustíme do čehokoliv nového a smysluplného. 

Naším cílem je poskytovat co nejlepší servis, kvalitu, komunikaci i cenu. Co slíbíme, to dodržíme. Jsme naladěni na stejnou vlnu a následujeme stejný cíl. Každý z nás udělá maximum pro to, abychom pro našeho zákazníka byli nepostradatelným a spolehlivým partnerem na jeho cestě k úspěchu.