Kariéra

Dobrých lidí není nikdy dost. Připojit se k MetSteelu znamená být součástí organizace, která má ambiciózní cíle, trvalý růst a je hrdá na to, že poskytuje příležitosti angažovaným a úspěšným zaměstnancům, kteří jsou zmocněni převzít odpovědnost a kariérně růst. Líbí se Ti, co děláme a umíš se podělit o své znalosti i dovednosti s ostatními členy týmu? Chceš se posouvat vpřed a neustále se zlepšovat?

Zaměstnáváme lidi s vysokou mírou zodpovědnosti a motivace, které práce baví. Můžeš se u nás těšit na férové a osobní jednání, rozšiřování svého potenciálu, kariérní růst a na další výhody v rámci naší organizace.

Pokud sis prošel celý náš web, líbí se ti a chtěl/a by ses stát součástí našeho příběhu, určitě se ozvi. Můžeš se přihlásit na konkrétní pozici anebo navrhni svou vlastní. Napiš nám něco o sobě a my se pokusíme pro tebe nějakou najít.

Ještě více než životopis nás zajíma, čím jsme tě zaujali a proč by ses chtěl/a stát členem našeho týmu.

Rádi se s Tebou potkáme na naší provozovně ve Valašském Meziříčí. U nás najdeš stabilní práci, tým šikovných lidí s lidským přístupem a v neposlední řadě zajímavé podmínky odvíjející se od výsledků, protože ty se počítají.

Tak jdeš do toho?


Nabízené pracovní pozice: